Počeo je 16. Memorijalni turnir Mladen Ramljak. Dinamo propustio u prvom poluvremenu deklasirati poljski Zaglebie, u drugom nakon izlaska Julardžije pao. Marinu bi trebalo objasniti da se mnoge zvijezde ugase prije nego zasjaju

Dinamo je s poljskim Zaglebie podijelio bodove. U prvom poluvremenu Dinamov presing bio je strahovit, Poljaci jedva da su koji put prešli na njegovu polovinu. Dinamo je u prednost došao u 21' golom Antonia Marina kojeg je trener Bjelica pridružio prvoj momčadi. Marin je neosporni talent, ali netko bi mu u klubu trebao objasniti da to što je priključen prvoj momčadi ne daje mu pravo pristupa utakmici kakav je danas prikazao. Mnoge su se zvijezde ugasile prije i nego što su zasjale.
Dinamo je mogao poljacima u prvom poluvremenu mrežu napuniti do vrha, Julardžija jedan od dvojice mlađih u momčadi trenera Rukavine sjajno je potegnuo na jednu povratnu loptu no stativa se ispriječila i sačuvala mrežu gostiju, još kod nekoliko izglednih prilika, (Baturina, Franjić, Mihaljević) nije bilo preciznosti pa se na odmor otišlo s minimalnom prednošću Dinama.

Drugo poluvrijeme Rukavina kreće bez Julardžije ponajboljeg pojedinca i motora iz prvog poluvremena što mu se na kraju osvetilo, igra Dinama je pala. Zaglebie je poravnao golom Sypeka u 52' za konačnih 1:1