Sesvete propustile priliku u prvom dijelu; Lokomotiva ubitačnom polukontrom do uvjerljivije pobjede. Trener Prenga: Samo karakterni igrači mogu odigrati ovakvu utakmicu

Sesvete su bolji ulazak u utakmicu kapitalizirali golom Banovića u 10', po prikazanoj igri u prvom dijelu mogle su napraviti nedostižnu razliku što se nije dogodilo naprotiv u 40' Skansi je strijelac, tako da se na odmor otišlo s neodlučenim rezultatom.

Odlazeći prema svalčionici trener Prenga je prokomentirao:

-Imali smo sreće.

Utakmicu je pratio i Sergej Jakirević pomoćni trener Sesveta u društvu sportskog direktora Dine Babića.

Trebali smo ih dotući, a mi ih vratimo u život, komentirali su prvo poluvrijeme.

U drugom dijelu sasvim druga igra Lokomotive, s tri gola Kolege, Krajinovića i Perić-Komšića potopila je Sesvećane

- Sesvete je dobra ekipa, dobro su ušli u utakmicu i kod 1:0 imali su još dvije-tri prilike i da su zabili mogli su usmjeriti utakmicu na svoj mlin. mi kad smo zabili za 1:1 sve se okrenulo. Jako sam zadovoljan igrom u drugom poluvremenu sa svojim dečkima, taktički smo dobro stajali na terenu. Imali smo ubitačnu polukontru i mogli smo pobijediti s još većom razlikom, rekao nam je trener Lokomotive Prenga

Vrlo emocionalno i s velikom energijom vodite utakmicu, i tu svoju energiju prenosite na momčad.

-Dao sam sve od sebe isto kao i igrači, danas je težak dan za trčanje, trebali su pomoć danas,samo karakterni mogu dati sve od sebe i to su moji igrači danas učinili, ja sam trener, ja sam tu da vučem oni su me pratili i ja im kažem hvala i čestitam na pobjedi.

Linkna: Pregled utakmice na SportMnager.hr