Vinogradar nezasluženo ispao iz Kupa poslije 120 minuta igre, te izvođenja jedanaesteraca. Prijić pogodio stativu, a udarac Bjelanovića obranio Čondrić. Opet izvrsni Bašić i Šćrbec

RUDEŠ - VINOGRADAR  6:4 (2:2)

ZAGREB - Stadion U Kranjčevićevoj. Gldalaca. 400. Glavni sudac: Bel (Osijek) 7,5. Pomoćni suci: Berger (Osijek) i Knez (Osijek). Četvrti sudac: Matić (Osijek)

Strijelci: 1:0 - Boršić (18), 1:1 - Bjelanović (44), 2:1 - Kamenar (76) 11 m, 2:2 - Šćrbec (80).

Strijelci s 11m za Rudeš: Kamenar, Entreda, Aralica i Muić, a za Vinogradar Šćrbec i Terzić. Prijić je pogodio stativu, a udarac Bjelanovića vratar Čondrić je obranio.

RUDEŠ: Čondrić 8, Livančić 6, Franić 6, Vuco 6,5, Pavić 6, Ivančić 6,5, Svraka 6 (od 68. Kamenar 7), Boršić 7 (od 68. Aralica 7), Entrana 6,5, Fazil Samir 6, Feng Boyuan 6 (od 46.Muić 6). Trener Alonso 6.

VINOGRADAR: Bašić 7,5, Vukić 6 (od 50. Ptiček 6), Bagarić 6,5, Ivkovčić 6,5, Mislimi 6,5 (od 73. Miličević 7), Povrženić 6, Šćrbec 7,5, Medić 6 (od 53. Kovačić 6), Terzić 7, Bjelanović 7, Prijić 6. Trener Gomerac 7.

Ocjena utakmice 7.
Igrač dvoboja: Josip Čondrić (Rudeš)

Vinogradar je pao na jedanaesterce nakon 120 minuta u šesnaestini finala hrvatskoga  Kupa, poslije bolje igre i više šansi. Rudeš nije igrao u najboljem sastavu i to ga je moglo stajati ispadanja i gubljenjas ugleda: Na početku je Rudeš bio bolji, ali što se utakmica odvijala to su gosti više gospodarili igrom i prigodama.
-Sva sreća da smo uspjeli u jedanaestercima, inače bi se opet širila panika, rekao je vratar Josip Čondrič, najbolji igrač utakmice koji je osim niza izvanrednih šansi Vinogradara obranio i odlučujući jedanaesterac Bjelanoviću.
-Vidite jučer smo vježbali jedanaesterce i upravo su Prijić i Bjelanović bili najuspješniji, žalio je trener Stjepan Gomerac. Osim toga mi smo u nedjelju igrali utakmicu, a njihovih deset se odmaralo.
Vratar Vinogradara Bašić branio je izvrsno, ali nije uspio skinuti ni jedan udarac s bijele točke. Šćrbec je opet zabio fenomenalni gol.