Senzacija u Splitu! Poslije 2:0 za Hajduk, 3:2 za Rudeš. Tri gola gostiju u drugom poluvremenu. Entrena zabio dva pogotka. Budimir junak pobjede.

HADUK - RUDEŠ   2:3 (2:0)

SPLIT - Stadion u Poljudu. Gledalaca: 7.000. Glavni sudac: Batinić (Osijek) 7. Pomoćni suci: Conjar i Berger (Osijek). Četvrti sudac: Matić (Osijek). Delegat: Gjajić (Kutjevo). Kontrolor suđenja: Gerek (Zabok)

Strijelci: 1:0 - Lopez (15), 2:0 - Ohandza, 2:1 - Entrena (61), 2:2 - Budimir (69), 2:3 - Entrena (89)

HAJDUK: Stipica 5,5, Tudor 6, Nižić 5,5, Lopez 6,5, Fomitschow 5,5, T. Bašić 5,5 (od 46. Teklić -), Radošević 6, Savvas 6 (od 85. Delić -), Hamza 5,5 (od 72. Kožulj -), Erceg 5,5, Ohandza 7. Trener Carrillo 5,5.

RUDEŠ: Čondrić 7, Borevković 6 (od 46. Turčin 7), Mesarić 7, Barbarić 6,5, Glauder 6, Segado 7 (od 72. Svraka -), Pavić 6,5, Kamenar 6,5 (od 79. Vuco -), Entrena 7,5, Lulić 6,5, Budimir 7,5. Trener Alonso 7
Ocjena utakmice: 7
Igrač dvoboja: Budimir (Rudeš)
Čuda se ne događaju svaki dan, ali se ipak događaju. Ovaj put čudo je načinio Rudeš koji je pobijedio Hajduk u Splitu i to nakon što je u prvom poluvremenu gubio s 0:2. U nastavku gosti su zabili tri gola, osvojili tri boda i približili se na dva zaostatka iza Cibalijie i istre. Hajduk je vjerojatno djelomice podcijenio goste u nastavku, a oni su potpuno presvukli kaput i jednostavnim kombinacijama dolazili pred vrata domaćina. Entrena je dvaput idealno poslužen, također dvaput idealno zabio. Jednom mu je dodao Budimir, a jednom je i sam zabio. To su bila dvojica najboljih, iako je tomu dosta pripomogao i Turčin koji je ušao u drugome poluvremenu. Prema tome, na današnji dan za Rudešane još nije ništa izgubljeno.