Dinamo slavio u Koprivnici i vodi deset bodova ispred Osijeka. Modri neće imati pravoga konkurenta. Trener Mario Cvitanović napravio izmjenu koja je odlučila

SLAVEN BELUPO - DINAMO 0:1 (0:0)

KOPRIVNICA - Gradski stadion. Gledalaca: 2.500. Zebec (Cestica) 7. Pomoćni suci: Crnčić (Vrbovec) i Đurak (Stupno). Četvrti sudac: Matoc (Zaprešić). Delegat: Doljanin (Hrvace). Kontrolor suđenja: Šupraha (Split)

Strijelac: 0:1 - Gojak (89)

SLAVEN BELUPO: Marković 6, Purić 6, Katić 5,5, Musa 5,5, Goda 6,  Ivanovski 5,5, Vidović 5,5, Međimorec 6, Bouadla 6, Trebotić 6 (od 70. Pejić -), Bogojević 5,5 (od 46. Arap 5,5). Trener Ivković 6.

DINAMO: Livaković 7, Rrahmani 7, Sigali 7, Benković 7, Sosa 6,5, Dumbia 6, Antolić 6, Moro 6,5 (od 87. Gojak 7), Soudani 6 (od 42. Ćorić 6), Olmo 6, Henriquez 6 (od 72. Hodžić -). Trener M. Cvitanović 7.

Ocjena utakmice: 6,5.
Igrač dvoboja: Gojak (Dinamo)

Dinamo je već deset bodova ispred drugoplasiranoga Osijeka i kako njegovi glavni konkurenti gube, izgleda da Modri neće imati pravoga konkurenta u borbi za naslov prvaka. Premda Dinamo ne igra nešto što bi impresioniralo Europu, on za naše prilike pokazuje izvanrednu sigurnost i samouvjerenost. Na tome padaju svi pa je tako pao i Slaven Belupo, minutu prije 90. Pa ako još trener pogodi s izmjenom onda svima ostalima ne preostaje nišđta drugo nego da lupaju glavama o vratnice. Trener Mario Cvitanović je u 87. minuti uveo Gojaka, a ovaj je dvije minute kasnije postigao pobjednički gol. Slaven Belupo je 11. utakmicu ostao bez pobjede. Dinamov posjed lopte je bio 66:34 posto.