Laljak: Posve sam zadovoljan bodom. Šikić: Primili smo glupi gol. Toplak: Šarić, I. Blažević i Andrić nisu bili na razini. Tokić: Da su ostali Grezda i Bočkaj borili bismo se za prvaka

INTER - LOKOMOTIVA 1:1 (0:0)

ZAPREŠIĆ - Gradski stadion. Gledalaca: 300. Glavni sudac: Pejin (Donji Miholjac) 6,5. Pomoćni suci: Pataki (Đakovo) i Keglević (Našice). Četvrti sudac: Lovrić (Đakovo). Delegat: Ivić (Sisak). Kontrolor suđenja: Vučkov (Rijeka).

Strijelci: 0:1 - Šunjić (53). 1:1 - Mazalović (58) 11 m.

INTER: Santini 6,5 , Bosec 6,5, Grgić 6,5, Komorski 6,5, Mamić 6,5, Mazalović 7, Šarić 6, Postonjski 6,5 (od 82. Regan -), Rak 6,5 I. Blažević 6 (od 55. Čirjak -, od 87. V. Blažević -), Andrić 6. Trener Toplak 6,5.

LOKOMOTIVA: Šemper 6,5, Barić 6, Majstorović 6,5, Oluić 5,5, Musa 6,5, Chago 6 (od 62. Burić -), Šunjić 7,5, Majer 7,5, capan 6 (od 46. Radonjić 6,5), Ivanušec 7, Krstanović 5,5. Trener Tokić 6,5.

Ocjena utakmice: 6,5.
Igrač dvoboja: Ivan Šunjić (Lokomotiva).

Baš je bilo ugodno u Zaprešiću. Temperatura kao u Španjolskoj, dečki rastrčani, no ne baš kvalitetni prezenti nogometa, publike malo, ali dovoljno da se čuje, klupski direktori raspoloženi, treneri također...Tko zna kada će opet biti tako? Ako bi se mjerilo preciznom vagom, Lokomotiva je bila nešto bliža pobjedi, premda je i  neodlučeno sasvim pravedno. Interu je to 12 bod u šest posljednjih utakmice bez poraza, a Lokomotivi deseti u isto toliko utakmica s tri pobjede, dva poraza i ovim neodlučenim. Inter je na ljestvici peti s 23, Lokomotiva šesta s 22 boda. Rijeka je četvrta s 26 bodova i utakmicom manje.
Poslije susreta anketirao sam dvojicu direktora Branka Laljaka (Inter) i Božidara Šikića (Lokomotiva). Na pitanje jesu li zadovoljni rezultatom dobio sam prilično zanimljive odgovore.
-Ja sam posve zadovoljan. Planirao sam bod i dogodilo se sve kako sam mislio, rekao je Laljak.
No, ja nisam baš tako mislio, jer bi pobjedom Inter Lokomotivu nadvisio čak za četiri boda i možda  "zauvijek" ostavio iza sebe. Ali Laljak je "stari lisac" i očito da mu ne treba kruha pokraj pogače.
Potom sam se okrenuo prema Šikiću. Što se njegovoga odgovora tiče, takvoga sam i očekivao.
-Nisam zadovoljan rezultatom prije svega zato što smo primili glupi gol. (Oluić je igrao rukom u svom kaznenom prostoru o.a.)
Ipak, gazda Šikić ne treba paničariti: u nedjelju 3. XII Inter gostuje kod Dinama, dok Lokomotiva isti dan prima Cibaliu. Može vrlo lako doći do zamjene pozicija na ljestvici.
Na sastanku s novinarima prvi se pojavio trener Lokomotive Tokić:
-Bila je to dobra utakmica s prilično tempa i jakih duela. Mislim da je Lokomotiva izgubila dva boda. Trebali smo pobijediti. Šunjić i Majer igrali su vrlo dobro. Nemamo ni jednoga krilnoga igrača, ali ja se ne žalim. Da su ostali Grezda i Bočkaj mi bismo se sada borili za prvo mjesto.
Iza Tokića utrčao je Toplak:
-U prvom poluvremenu bili smo bliži pogotku. U nastavku jedno 15-20 minuta su nas jako stisli. Trojica mojih: Šarić, I, Blažević i Andrić nisu igrali na uobičajenoj razini. Na kraju sam zadovoljan.
Posljednji moj sugovornik bio je Ivan Šunjić strijelac za Lokomotivu i najbolji igrač utakmice:
- Bila su dva različita poluvremena, ali mi smo pogodili i prečku (Burić). Rezultat je realan.