Lokomotiva izgubila od Hajduka s dva igrača manje. Privremeni trener Prskalo uveo samo Doležala koji je isključen u 51. minuti. Smjena Tokića nije se isplatila

LOKOMOTIVA - HAJDUK   0:2 (0:0)

ZAGREB - Stadion u Maksimiru. Gledalaca: 1.200. Glavni sudac: Zebec (Cestica) 6,5. Pomoćni suci: Crnčić (Vrbovec), Loparac (Sladojevci). Četvrti sudac: Igor Križarić (Čakovec). Delegat: Vučemilović (Osijek). Kontrolor suđenja: Trampus (Osijek).
Strijelci: 0:1 - Ohandza (66), 0:2 - Ohandza (90+4)

LOKOMOTIVA: Šemper 5,5, Barić 5,5 (od 87. Krajinović -), Majstorović 6, Oluić 5,5, Musa 6, Šunjić 6,5,  Burić 6 (od 65. Capan -), Majer 6, Doležal 5,5, Ivanušec 6,  Krstanović 5,5. Trener D. Prskalo 5,5.

HAJDUK: Letica 6,5, Tudor 6 (od 70. Juranović -), Nižić 6, Lopez 6, Menolla 6,5, Radošević 6, T. Bašić 6,5 Savvas 6  (od  61. De Almeida -), Said 6 (od 87. Pešić -), Kožulj 6,5, Ohandza 7,5. Trener Kopić 7.
Ocjena utakmice: 6,5

Igrač dvoboja: Ohandza (Hajduk)
Zbog drugoga žutoga kartona isključeni Doležal (Lokomotiva) u 51. minuti i Majer (Lokomotiva) u 81. minuti.

Direktor Lokomotive Šikić smijenio je u traženju bolje igre, trenera Tokića, ali mu se to zasad nije isplatilo. Novi privremeni trener Draženko Prskalo (53), nekada igrač Veleža, Dinama, španjolske Marbelle i Segeste nije praktički ništa mijenjao. Uveo je u sastav Doležala, ali bez dobitka, jer je momak isključen u 51. minuti zbog drugoga žutoga kartona. Da situacija bude gora, iz jednakih razloga isključen je i Majer u 81. minuti. Kako Hajdukov igrač De Almeida u 90. minuti nije iskoristio idealnu šansu za 2:0, Lokomotiva je u 90+3 mogla izjednačiti preko Šunjića. On je pogodio vratnicu. No, najbolji igrač susreta Ohandza je potom doveo stvari na svoje mjesto. Pogodio je za 2:0 i time u neku ruku proslavio i novog trenera Kopića koji je u četiri prvenstvene utakmice postigao tri pobjede i jedan neodlučan ishod.