U utakmici koja je "trajala" tri dana svakome po bod. Lokomotiva je dvaput vodila i bila bliža pobjedi. Efektan pogodak Šunjića

SLAVEN BELUPO - LOKOMOTIVA   2:2  (0:0)

KOPRIVNICA- Gradski stadion. Gledalaca: 400. Glavni sudac: Pejin (Donji Miholjac) 6,5. Pomoćni suci: Conjar (Osijek) i Šarić (Županja). Četvrti sudac: Pajač (Zelina). Delegat: Čilić (Vinkovci). Kontrolor suđenja: Šupraha (Split)

Strijelci: 0:1 - Capan (65), 1:1 - Ivanovski (71), 1:2 - Šunjić (72), 2:2 - Ivanovski (74) 11 m
SLAVEN BELUPO: Marković 5,5, Rebernik 6,5, Katić 6, Musa 6, Vrljičak 6,5, Trebotić 6,5, Vidović 6, Arap 6 (od 75. Bogojević -),  Tatar 6,5, Ivanovski 7, Pejić 6 (od 81. Dolček -). Trener Ivković 6,5.

LOKOMOTIVA: Šemper 5,5, Barić 6, Kolinger 6, Oluić 6, Valentić 6, Šunjić 7,  Burić 6, Krajinović 6, Capan 7, Ivanušec 6,5, Krstanović 6. Trener D. Prskalo 6,5
Ocjena utakmice: 7
Igrač dvoboja: Šunjić (Lokomotiva)

Utakmica je "trajala" više od 68 sati! Započeta je u petak i poslije prvoga poluvremena prekinuta je zbog kiše i poplavljenoga terena, a nastavljena  danas drugim poluvremenom. I to dobrim poluvremenom u kojem je bilo sadržaja za jedan cijeli susret.
Lokomotiva je dvaput vodila i zbog toga može više žaliti za pobjedom. Gosti su zabili dva dopadljiva gola od koji je osobito efektan bio Šunjićev iz daljine. Obrana domaćih bila je manje sigurna od Lokomotivine.
Slaven Belupo je prvi put izjednačio tako da je lopta otišla kroz noge vratara Šempera. a drugi put je to bilo iz kaznenog udarca poslije ne baš uvjerljivog prekršaja Kolingera.