Iako je izjednačila tek u 90. minuti, Lokomotiva je u Vinkovcima bila bliža pobjedi. Pola sata s desetoricom. Trener Tomić ušao u rizik koji se isplatio: Kolinger je prebačen u napad i zabio za 1:1

CIBALIA - LOKOMOTIVA  1:1 (1:0)

VINKOVCI - Stadion HNK Cibalia. Gledalaca: 790. Glavni sudac: Pejin (Donji Miholjac) 6,5. Pomoćni suci: Grgić (Osijek) i Tomas (Vladislavci). Četvrti sudac: Bel (Osijek). Delegat: Glavina (Prelog). Kontrolor suđenja: Vukić (Rijeka)

Strijelci: 1:0 - Kordić (18), 1:1 - Kolinger (90)

CIBALIA: Šubarić 6, Karamarko 6,5, Ikić 6, Soldo 6,5, Rubić 6, Muženjak 6,5, Plum 6, Mrdeša 6 (od 53. Vojković -), Galić 6 (od 72. Miličević -), Barišić 5,5, Kordić 7 (od 85. Peričić -). Trener Rupnik 6.

LOKOMOTIVA: Hendija 6, Karačić 6, Majstorović 6, Kolinger 7, Datković 6, Burić 6, Knežević 6 (od 62. Babić -), Majer 6,5, Kastrati 5,5 (od 80. Hujber -), Havojić 6 (od 46. Krajinović 5,5), Krstanović 5. Trener Tomić 7.

Ocjena utakmice: 6,5
Igrač dvoboja: Kolinger (Lokomotiva)
Isključen Krstanović u 59. minuti zbog drugog žutog kartona.

Igrač dvoboja je Denis Kolinger koji je u 90. minuti postigao gol i donio Lokomotivi bod, ali jednake zasluge ima i trener Goran Tomić kojega je predosjećaj, odnosno trenersko iskustvo, navelo da u posljednjih desetak minuta stopera prebaci na poziciju napadača i tako dođe do zasluženog boda.
Lokomotiva je imala više šansi, iako je pola sata igrala s desetoricom zbog isključenja Krstanovića. Majer i Kastrati  u prvom, te Babić u drugom poluvremenu nisu zabili iz idealnih prigoda. Gosti su imali i apsolutni posjed lopte (63 posto). Prema tim pokazateljima, Lokomotiva je bila bliža pobjedi.