Neobični događaji i velika drama u Koprivnici. Neshvatljivi potez Katića gotovo uništio Slaven Belupo. Poslije 3:0, Inter je izjednačio na 3:3 u osmoj minuti sudačke nadoknade iz kaznenog udarca. Presudio je Mazalović

SLAVEN BELUPO  - INTER    3:3  (3:1)

KOPRIVNICA - Gradski stadion. Gledalaca: 500. Glavni sudac: Župan (Bjelovar) 7,5. Pomoćni suci: Conjar i Tomas (Osijek). Četvrti sudac: Igor Križarić (Čakovec). Delegat: Rukavina (Rijeka). Kontrolor sudaca: Cvitković (Zagreb).

Strijelci: 1:0 - Međimorec (6), 2:0 - Vidović (9), 3:0 - Trebotić (22), 3:1 - Rešetar (44), 3:2 - Mazalović (70), 3:3 - Mazalović (90+8) 11 m.

SLAVEN BELUPO: Marković 6,5, Kitanovski 7, Katić 5, Međimorec 7,5, Šarlija 6, Arap 6,5, Trebotić 7 (od 63. Puclin -), Vidović 7, Bouadla 6,5 (od 68. B. Musa -), Delić 6,5, Pejić 5,5 (od 46. Purić 5,5). Trener Ivković 6,5.

INTER: Mrmić 7, Bosec 7, Prenga 5,5, Komorski 5 (od 46. Dalić 6), Čeliković 6 (od 63. Mamić 6,5), Šarić 6 (od 63. V. Blažević -), Mazalović 8, Postonjski 7, Vukčević 7, Rak 7,5, Rešetar 7. Trener Toplak 7.

Ocjena utakmice: 7,5
Igrač dvoboja: Mazalović (Inter)
Isključen Katić (Slaven Belupo) u 40+1 zbog udaranja suparničkoga igrača Rešetara.

Neobičan sadržaj, prava drama i veliko zadovoljstvo gledanja!
To je ukratko zaključak poslije utakmice na kojoj je palo šest golova, u kojoj je domaćin, poslije vodstva 3:0 u prvom poluvremenu na kraju jedva izvukao bod, gdje se dogodilo klasično isključenje stopera Slaven Belupa Katića koji je izravno šakom udario gosta Rešetara, gdje je sudac utakmicu produžio čak osam minuta, gdje je izjednačenje postignuto iz kaznenog udarca dosuđenog u petoj minuti sudačkoga dodatka itd.
Ako smo u nedjelju na utakmici drugoligaša Dinama II i Kustošije iskazali izvjesno nepovjerenje prema odlukama suca Ivana Župana iz Bjelovara, danas mu treba odati puno priznanje. Težak dvoboj odsudio je hrabro i pravedno.
Poslije četiri uzastopna poraza Ivkovićeva momčad je prvih dvadesetak minuta odigrala izvanredno. Osim tri gola u prvom dijelu nisu zabijene još tri idealne prigode. Šanse se imali dvaput Pejić i jedanput Delić. Vratar Intera Mrmić bio je u tim trenucima sjajan kao i u drugom poluvremenu kada je obranio udarac Puclina. Da nije bilo njega i Raka Inter danas ne bio uzeo bod niti bi postigao senzacionalno izjednačenje. Naravno i ponajprije zahvaljujući Mazaloviću koji je smanio na 3:2 i u najdelikatnijem trenutku pogodio iz kaznenoga udarca. Jedanaesterac je lucidnim prodorom izborio Rak.
Slaven Belupo je uništio njegov stoper Katić koji je iz neshvatljivih razloga udario Rešetara. Možda ga je ponio Rešetarov start na vratara Markovića, ali to nije bilo ni izdaleka toliko posljedično kao što je bio Katićev revanš.
Trener Intera Toplak mora se zabrinuti nad igrom svojih stopera u prvom poluvremenu. Oni su ga gotovo upropastili i prijetio mu je treći poraz za redom.