Zekić novinarima: Ima vas puno, očito ste očekivali neku pi.dariju! Osijeku se mogla i dogoditi da je Krajinović zabio s bijele točke. Ivković: Nismo zaslužili izgubiti. Knežević: U čemu je razlika između drugog i posljednjeg?

RUDEŠ - OSIJEK 0:1 (0:0)

ZAGREB - Stadion u Kranjčevićevoj. Gledalaca: 250, prema zapisniku. Glavni sudac: Igor Križarić (Čakovec) 6. Pomoćni suci:  Kečkiš (Virovitica) i Stolnik (Hrašćica). Četvrti sudac: Župan (Bjelovar). Delegat: Roša (Vodnjan). Kontrola sudaca: Vučkov (Rijeka)

Strijelac: 0:1 - M. Marić (47).

RUDEŠ: Banić 7, Barić 6, Šuto 6, Pantalon 6, Rožman 7, Vuco 5,5 (od 83. Soldo -), Halilović 6, Pasariček 5,5, Krajinović 6 (od 67. Mrkonjić -), Lisakovich 6 (od 61. Boršić 6), Božić 5,5. Trener Ivković 6.

OSIJEK: Malenica 7, Grgić 6, Škorić 6, Tomelin 6, Janža 6, Bočkaj 6,5, Pušić 6, Ćavar 5,5 (od  46. Boban 6), Pilj 6 (od 65. Kamenar 6), Henty 6 (od 78. Lopa -), M. Marić 7. Trener Zekić 6.

Ocjena utakmice: 6.
Igrač dvoboja: Malenica (Osijek).

Božić nije eksplodirao, iako je imao jednu šansu u 71. minuti, no nije bilo ploda. Pravu prigodu za domaće propustio je Krajinović u 41. minuti kada je njegov udarac s bijele točke obranio Malenica.
-Tko ne zabije s 11 m pri rezultatu 0:0 taj gubi utakmicu, konstatirao je predsjednik Rudeša I. Knežević.
Potom je on nas pitao, jeste li vidjeli razliku između drugog i posljednjeg na ljestvici?
Nije bilo puno razlike, ali je sportski direktor Osijeka Alen Petrović dometnuo:
-Mogli smo mi i ranije riješiti utakmicu da Boban i Henty nisu bili sebični.
U jednom trenutku čuli smo povik iz gledališta:
-Boban i M. Marić izbjegavaju jedan drugom dodati.
Nije valjda da je u Osijeku toga ima?
Štrkalj je možda svratio do Samobora, dok je drugi kojemu je zabranjeno igranje temeljem džentlementskog sporazuma između Ivana Kneževića i NK Osijeka, Dragan Juranović čekao dečke poslije utakmice:
-Mogao je rezultat prijeći u na Rudešovu stranu, misli Juranović.
-Nismo zaslužili izgubiti, poručio je trener Rudeša Ivković.
Trenera Osijeka Zorana Zekića se dugo čekalo i to nikako nije simpatično. On uživa davajući izjave za televizije. Ima pravo. I drugi bi ali ih nitko ne traži.