Radonjić s dva gola najbolji, Gorica završila s desetoricom nakon što je Miya Faruku dobio dva žuta kartona.

GORICA – LOKOMOTIVA 0:2 (0:1)

Gradski stadion u Velikoj Gorici. Gledatelja: 1194 Glavni sudac: Križarić Igor (Čakovec) Pomoćnici: Križarić Borut (Čakovec) i Đurak (Sisak) Četvrti sudac: Cestarić (Sisak) Delegat: Roša (Vodnjan) Kontrolor suđenja: Šimičić (Koprivnica)

Strijelci: 0:1 Radonjić (37), 0:2 Radonjić (84)

GORICA: Kahlina, Muhammed, Čagalj, Jovičić, Čabraja 6, Marina 6, Maloča (od 71. Dvorneković), Mathieu, Ndiaye, Lovrić (od 46. Miya), Zwolinski (od 46. Maslowski). Trener: Sergej Jakirović STRIJELCI: 0:1 Radonjić (37), 0:2 Radonjić (84)

LOKOMOTIVA: Grbić, Karačić, Kolinger, Majstorović, Datković, Burić, Jakić (od 75. Mlinar), Ivanušec, Lecjaks, Uzuni (od 64. Drožđek), Radonjić (od 87. Babić). Trener: Goran Tomić

Radonjić najbolji igrač utakmice s dva gola osigurao je pobjedu Lokomotivi koja je odigrala fantastično prvo poluvrijeme i samo zahvaljujući Kahlini i njegovim čudesnim obranama na odmor je otišla samo s jednim golom prednosti. Da momčad može tako pasti kako se to desilo Lokomotivi u prvih dvadeset minuta drugog dijela rijetko se viđa. Gorica je potpuno zavladala terenom, lokosi su se uvukli u krilo vratara Grbića koji je s par odličnih intervencija sačuvao svoju mrežu. Nakon drugoga žutog kartona Miye Gorica ostaje s desetoricom u polju, a tri minute kasnije pobjedu potvrđuje Radonjić fantastičnim golom.