Napokon odigrana odgođena utakmica Splita i Agrama, očekivano slavio Split

SPLIT – AGRAM 2:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Bojčić (81), 2:0 Valušek (85).

Odigrana je odgođena utakmica između Splita i Agrama. Utakmica je trebala biti odigrana u prvom dijelu sezone, točnije u 8. kolu, no Agram je tražio odgodu na što j Split pristao. Iako je utakmica već trebala biti odigrana, ponovno ju je odgodio Agram zbog nastupa nekoliko igračica na školskom natjecanju. Ipak, nije moguće vječno odgađati, pa se utakmica napokon odigrala danas u 13 sati.

Očekivano, bolja ekipa bio je Split koji je pobijedio s 2:0. Agram se dobro držao dobar dio utakmice, no ipak nisu izdržali do kraja. U 81. minuti dosuđen je jedanaesterac za Split. Sigurni izvođač kaznenog udarca bila je Ivana Bojčić i tako dovela domaćina u vodstvo. Samo četiri minute kasnije Andrea Valušek zabija za 2:0 i potvrđuje pobjedu Splita koji pokazuje da je ekipa kojoj će teško netko parirati u sezonama koje dolaze. Osim naravno Osijeka, koji je, kada govorimo o ženskom nogometu, priča za sebe.