Žitnjak najbolji igrač prvog dijela utakmice pogriješio za vodstvo Gorice. Šibenik bio blizu izjednačenja

Gorica je pobijedila Šibenik 1:0 golom Zenka u 55' nakon velike pogreške Žitnjaka. Zahvaljujući obranama Žitnjaka prvo poluvrijeme završilo je bez pobjednika jer je Gorica imala pet-šest prilika iz kojih je mogla postići pogodak. Nakon vodstva Gorice kao da se Šibenik probudio pa je i on stvorio nekoliko prilika za izjednačenje. U jednom trenutku vratar Kahlina podviknuo je na suigrače: "Daj se trgnite visimo kao luster" U posljednjoj minuti nadoknade potegnuo je Spudić, a lopta kao u bilijaru odbijala se od stativa da bi na kraju završila u polju. Zaslužena pobjeda Gorice, a da je Šibenik imao kuraža u prvom dijelu možda je mogao i do boda.