U nedjelju Sesvete protiv Kustošije. U pet proteklih kola Sesvete osvojile samo dva boda. Jakirović trener: Igrali smo bez strijelca, a u nedjelju ćemo i bez Dučkića i Maloče

Gori Kustošiji na posljednjem mjestu s 10 bodova, ali bezbrižne nisu ni Sesvete na osmom mjestu s 15 bodova. Te se dvije momčadi sastaju u nedjelju u 14 sati u Sesvetama. U srijedu poslije pobjede nad Trnjem u Kupu ZNS-a sportski direktor Tomo Šokota dao je optimističku izjavu. Istodobno Sesvete su igrale osminu finala Hrvatskoga kupa i u produžetku izgubile od Intera u Zaprešiću s 1:2.
-Unatoč ispadanju ponosan sam na dečke, kaže trener Sergej Jakirović.
Ali u posljednjih pet prvenstvenih kola Sesvete su osvojile samo dva boda izgubivši doma od Solina i Hrvatskog Dragovoljca. Po bod su osvojile kod Hajduka II u gostima i s Goricom na svom terenu.
-Jedan od problema je ozlijeđeni strijelac Mamut.
No početku je odlično počeo Topić. Zabio je četiri gola, a onda stao?