Petrol Q-MAX

Sesvete kao domaćin izgubile od Slavije Pleternica, Zagreb od Varaždina u 135 minuta igre. Maksimir i Vinogradar odigrali bez golova. Sesvete od četvrtka u Rovinju

Ako izuzmemo HAŠK, gosti su danas u Zagrebu bili uspješniji. Slavija iz Pleternice, članica Treće HNL istok pobijedila je u Sesvetama drugoligaša s 2:1 (1:0). Zagreb je s 1:4 pobijeđen od Varaždina. Igralo se 3X45 minuta. Maksimir i Vinogradar nisu pogodili mreže. HNK Gorica je na turniru u Medulinu odigrala 1:1 sa sarajevskim FK Olimpikom.
Evo kako su utakmice komentirali vodeći klupski stručnjaci:
Sergej Jakirović, trener Sesveta:
-Igrali smo bez Konteka i Maloče. Gol za nas dao je Drmić i slobodnog udarca s 25 m. Mamut nije zabio iz tri velike šanse. Pobjeda Slavije je zaslužena. Od četvrtka do nedjelje boraviti ćemo na pripremama u Rovinju.
Dražen Madunović, trener Zagreba:
-Igralo se 3X45 minuta, dakle ukupno 135 minuta. Do 60 minute rezultat je bio 0:0. Do tada smo mi igrali u punom sastavu. Gol za nas je dao Jokić (smanjio na 1:2), a za goste Droždek, Sačer, Kolarić i Kulenović. Isprobali smo 22 igrača,nisu igrali Matijašević i Regović.
Dinko Vulelija, sportski direktor Maksimira: Dobro smo sastavljeni, prvenstvo bi mogli početi odmah.