Novigrad i Kustošija pobijedili u gostima i sada ih očekuje odlučujući međusobni dvoboj. Hodak direktor Novigrada: S tri boda nećemo biti posljednji. Vragolović Kustošija: Sada ovisimo samo o sebi. Lovrić drugi strijelac lige

Kustošija je pobijedila u Šibeniku s 3:2 pogotkom Lovrića u 92. minuti. Lovrić je postigao dva gola i sada je drugi na listi strijelaca (12) iza Drožđeka s 15. Koje li nepredvidive momčadi! Kustošija izgubi na svom terenu od slabijega Dragovoljca u meču od životnog značaja, a onda pobijedi u Šibeniku čemu se malo tko nadao. Istodobno Dragovoljac na svom terenu bude poražen od Novigrada (1:3) i opet se dovede u težak položaj.
-U Sigetu smo bili dominantni, kaže direktor Novigrada Zvonimir Hodak. U subotu na svom terenu čekamo Kustošiju. Samo pobjedom nećemo biti posljednji, ali ni to nije sigurno.
Kustošija je trenutačno, dva kola prije kraja u najpovoljnijoj poziciji. Osim Novigrada apsolutno vise Lučko i Solin.
Matej Vragolović, jedan od najboljih igrača Kustošije, ističe:
-U drugom poluvremenu razbili smo Šibenik. Sada naš status zavisi isključivo od nas. Mi smo kovači svoje sreće.