Vrapče je s 4:2 izbacilo Kustošiju iz Kupa. Izvanredni Brujić zabio tri gola: Sve mi je podarila majka priroda, kaže. Kustošija neborbena i neefikasna. Dragovoljac svladao Šparta Elektru golovima Žužula u 87. i 90.

Kup je kao stvoren za iznenađenja. No, po igri, 4:2 (1:2) pobjeda četveroligaša Vrapča nad drugoligašem Kustošijom, nije iznenađenje. Poslije vodstva 2:1 u prvom dijelu Kustošija je u nastavku odigrala katastrofalno. Igrači su se jedva "vukli" po terenu. Svakako da to nije bilo namjerno. Sastav je bio gotovo kompletan s Plazonjom, M. Čakarunom, Kolegom, Šušković-Jakopcem i drugima. Promašivali su nevjerojatne šanse. Nije igrao kapetan momčadi, stoper Cmrečnjak. Bio je ljut na predstavu koju su prikazali kolege:
-Igrali smo toliko loše da smo jednostavno dopustili da nas Vrapče pobjedi, kazao je kapetan.
Vrapče je cvalo! Poslije savršenog otpora Hajduku, nedavno u šesnestinifinalu Hrvatskog kupa i drugog mjesta u prvenstvu koje najavljuje siguran povratak u 3. HNL, svladana je i Kustošija u 2. kolu Kupa ZNS-a. Brujić je dao tri gola (jednog iz kaznenog udarca) i odigrao izvanredno.
Poslije utakmice kratko smo razgovarali s Brujićem, legendom Samobora koji drugu sezonu igra za Vrapče.
Iako ste u 33. godini igrate sve bolje i vaši kilogramu su izgleda sve manji?
-Tako nekako, skromno će Brujić.
Što Vam znači ova pobjeda nad drugoligašem?
-Prvo želim reći da smo svi igrali dobro. Pobjeda je slatka, ali nama je bitno prvenstvo.
Vaša lopta ima oči poput Modrićeve. Odakle Vam to?
-Mislim  da je to proizvod majke prirode, odgovorio je Brujić.
Rezultat utakmice Vrapče - Kustošija kretao se ovako: 1:0 - Brujić (19), 1:1 - Kovačić (25), 1:2 - Plazonja (44), 2:2 - Brujić (59) 11 m, 3:2 - Fajdiga (71), 4:2 - Brujić (77).
Hrvatsku Dragovoljac je u Sigetu svladao petoligaša Šparta Elektru s 2:0 golovima Žužula u 87. i 90. minuti.
-Nismo igrali u najboljem sastavu. Šparta se pokazala jako dobrom, prenio je dojam sportski direktor Perković.