Iznimno zanimljiva pobjeda Lučkog nad Varaždinom. Zašto pobjedonosni strijelac Škvorc nije igrao od početka? Trener Dragovoljca u špijunskoj misiji po Dalmaciji. Može li u Prvu HNL? Sesvete imaju potencijal, Dino Babić šuti

-Ova tri boda vrijede kao šest, usklikuje trener Lučkog Dražen Biškup, poslije minimalne, ali neuobičajene pobjede nad Varaždinom 1:0.
Događaji u Lučkom odvijali su se na rijedak način:
-U 30. minuti  isključen je zbog drugog žutog kartona lijevi bek Puntar.
-Utakmicu nije počeo Filip Škvorc, pretpostavljeni najbolji strijelac, svojedobno pod ugovorom s Dinamom koji je u zimi pristupio iz Međimurja.
-Na klupi je ostao i najtalentiraniji igrač Lučkog Filip Vajdovčić.
-Nikola Prelčec je igrao cijelu utakmicu, ali nije zabio gol.
-Filip Škvorc je ušao u 65. i u 85. zabio jedini i pobjedonosni gol.

Bilo je zanimljivo čuti kako je to objasnio trener Lučkog Dražen Biškup:
-Postoje razlozi koje neću priopćavati, zašto Škvorc nije igrao od početka.
-Vajdovčić još mora pojesti puno žganaca!
-Ako momčad Varaždina za 65 minuta s igračem više nije zabila gol teško je nešto reći.

Filip Škvorc nije bio spreman komentirati to što je u igru uveden tek u 65. minuti:
-Ja prihvaćam volju trenera. To je njegovo pravo. Gol sam postigao poslije prodora Grge Živkovića. Dečki su se izvanredno borili i u tome je tajna naše pobjede. Varaždinci su bili nekompletni. Nije im igrao Benko.
Utakmicu u Lučkom gledao je trener Sesveta Dino Babić. Trener Dragovoljca Krešimir Sunara je na turneju po Dalmaciji. Danas je gledao Zadar - Šibenik, a u nedjelju će Hajduk II - Solin.
Treneri ta dva zagrebačka kluba su u punom pogonu, a čini se da su i Dragovoljac i Sesvete u prva dva kola pokazali najzreliji nogomet. Gledali smo ih pripremama, bili su izvanredni. Iako Šibenik i Varaždin imaju značajnu bodovnu prednost dosad nema garancije da bi oni bili uspješni novi prvoligaši, te još manje da bi, kao drugi u kvalifikacijama mogli proći pretposljednjeg prvoligaša.
Ali ni Babić ni Sunara ne daju se ni za živu glavu navesti na razgovor o eventualnim njihovim izgledima da dostignu, odnosno prestignu Šibenik i Varaždin. Premda s dostojanstvom govore o svojim sastavima.
Babić hvali igru Varaždina, bez obzira na poraz dok Dražen Biškup, kako vidimo, kaže gdje su bili 65 minuta? Kad smo Babića malo više "pritisnuli" rekao je otprilike da će sljedeća utakmica na gostovanju u Zadru biti odlučujuća. Valja istaknuti da Sesvete susrete sa Šibenikom i Varaždinom igraju na svom stadionu, a Sesvete su inače najbolji domaćin. Nama se čini da će im najteže biti 29. ožujka u Sigetu.
Trener Dragovoljca je otišao u misiju zbog toga što su iduća dva gostovanja u nizu u Solinu i Šibeniku.
-Tek poslije toga mogli bismo nešto pobliže reći, otpratio nas je Sunara.