Dubrava TK i Hajduk II podijelili bodove. Hajduku posjed, Dubravi TK šanse

DUBRAVA TIM KABEL- HAJDUK II 1:1 (1:1)

ZAGREB - Stadion Kranjčevićeva. Gledalaca: 400. Glavni sudac: Sinovčić (Novigrad). Pomoćni suci:Kraljević (Zadar) i Nimac (Benkovac). Četvrti sudac: Čužić (V.Gorica). Delegat: Ljubičić (Šibenik). Kontrolor sudaca: Bošnjak(Harkanovci).

Strijelci: 1:0 - Tolić (36), 1:1 - Skorup (45).

DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Alghoul, Juranović, El-Saleh, Tolić (od 82 Šutalo), Mudražija (od 55 Santos), Boršić, Cerovec (od 66 Čolić), Glavaš, Oliveira, Kelemen Trener: Krešimir Sunara
HAJDUK II: Matijaš, Batarelo, Ševalj, Kreković, (od 61 Špikić), Skorup, Blagaić (od 81 (Grubišić), Šego, Ciprić, Kosić (od 65 Pršir), Bajić, Dellova Trener: Mario Despotović

Dubrava TK i Hajduk II podijelili su bodove odigravši u Kranjčevićevoj jer su zamijenili domaćinstvo na zahtjev Hajduka. Na igračima Dubrave TK osjetio se imperativ barem boda i to se odrazilo na početak utakmice, ni Hajduk nije pokazao nikakav entuzijazam prema naprijed pa se prvih pola sata uglavnom igralo na sredini terena. Kočnice su malo otpustile nakon što Tolić dovodi Dubravu TK u vodstvo nakon lijepe akcije. Alghoul je mogao poentirati izvrsno poslužen od strane Kelemena, napravio je sve kako treba bacio se i glavom pucao tik pokraj gola. Utakmica je mogla otići u sasvim drugom smjeru da se mreža zatresla ovako u posljednjoj minuti prvog poluvremena Skorup fantastično pogađa iz slobodnog udarca i na odmor se odlazi s 1:1 što se kasnije pokazalo i konačnim rezultatom utakmice. U drugom dijelu Hajduk je imao posjed, Dubrava TK par zrelih prilika no mreže su ostale netaknute. Za Dubravu TK i njenog trenera postignut je najbitniji cilj izbjeći poraz i dobiti na vremenu za još dodatno stabiliziranje momčadi.