Nakon prvog neefikasnog poluvremena u drugom pet golova, 4 u mreži Dugog Sela i jedan Dubrave TK

DUBRAVA TIM KABEL - DUGO SELO 4:1 (0:0)

ZAGREB - Igralište Dubrave s umjetnom travom. Gledatalje: 70. Glavni sudac:Dadić, pomoćni suci Ljeljak i Šimac (svi Zagreb).

Strijelci: 1:0 - Maglica, 2:0 - Santos Rodrigus, 3:0 - Čolić 4:0 - Mladen 4:1 - Hranjec

DUBRAVA TK: Mustapić, Kelemen, Algohoul, Juranović, Tolić, Mudražija, Boršić, Miličević,Srbiljnović, Maglica, Cruz ( Mtju, Čolić, Ljubanović, Santos Rodrigus, Mladen, Ivanović, Blaževski, Vavra, Džaferović, Cerovac, Korča) Trener: Krešimir Sunara

DUGO SELO: Bagarić, Perišić, Mrčela,Filipović, Frigan, Jpsipović, Mamić, Stjepanović, Cetina, Drmić, Burić (Pekčec, Mikulić, Hranjec, Drmić, Petrović, Pavlić, Škegro, Lepotinec) Trener: Miroslav Škrlec

Dubrava TK prekinula je niz poraza drugoligaša, pobijedila je Dugo Selo 4:1. U prvom poluvremenu koje je završilo bez golova domaćini su se iskazali u neefikasnosti, a i igra Dugog Sela je bila puno bolja. U nastavku Maglica je načeo mrežu gostiju koji potom nisu iskoristili priliku iz kaznenog udarca. Kako je vrijeme odmicalo tako je Dugo Selo padalo što je Dubrava TK iskoristila golovima Santosa, Čolića i Mladena, a u posljednjim trenucima Mitju radi prekršaj u kaznenom prostoru, Hranjec je ovaj puta bio precizan.