Dinamo II s dvije postave s Maksimirom, efikasnija ona koju je Sedloski uveo u drugom poluvremenu postigla 4 gola. Ninković ponovo slaže momčad.

DINAMO II -MAKSIMIR 4:0 (0:0)

ZAGREB - Stadion Maksimir, pomoćno igralište

Strijelci: 1:0 Svržnjak (56.), 2:0 Rozić (64.), 3:0 Baturina (84.), 4:0 Kapitanović (87.)

Stadion Maksimir, pomoćno igralište

DINAMO II Prvo poluvrijeme: Šarkanj, Ravlija, Bošković, Leš, Antovski, Gluić, Burton; Šaranić, Vidović, Karrica,Tueto; drugo poluvrijeme: Bašić, Batistić, Jelenić, Magdić, Jurišić, Kekez, Janković; Rozić, Baturina, Kapitanović, Svržnjak (58. Tomek)

Trener: Goce Sedloski

MAKSIMIR: Javor, Bešlić, Rošić, Kondres, Bradić, Krznar; Dujmović, Prenkpalaj, Adžić, Mohač, Šaronja (još su igrali: Ševerdija, Jozanović, Biškup, Bukovec, Husnjak, Tomšić, Kulenović, Ferat)

Trener: Ratko Ninković

Dinamo II u pripremnoj utakmici na odlično pripremljenom pomoćnom terenu pobijedio je Maksimir 4:0. Nakon prvog poluvremena na odmor se otišlo bez golova u čvrstoj igri s obje strane, vezni dvojac Barton i Glujić držali su konce sredine terena, a dobro organizirana i čvrsta momčad Maksimira ravnopravno se nosila s mladim Dinamovim snagama željnim dokazivanja. Ratko Ninković opet stvara momčad za prvenstvo nakon odlaska Horvata, Špišića i Abramovića koja nastoji u nadigravanju doseći prednost nad suparnikom.

Goce Sedloski u drugom poluvremenu mijenja kompletnu momčad koja se pokazala puno efikasnija od prethodne u pola sata zabija 4 gola čemu je dosta pridonio očit pad koncentracije zadnje linije Maksimira.