Bojko, trener Dugopolja: Izgubili smo iz kaznenog udarca u petoj minuti sudačke nadoknade. Dosta toga mi nije jasno

Sesvete su pred solidno popunjenim tribinama pobijedile Dugopolje 2:1, pobjednički gol postigao je Ante Aralica iz kaznenog udarca u sudačkoj nadoknadi vremena.

Link:Izvješće s utakmice - SportManagar

Trener Dugopolja Miroslav Bojko poslije susreta je izjavio:
-Utakmica je bila uistinu stresna. Izgubili smo iz kaznenog udarca u petoj minuti sudačke nadoknade. Doista mi nije jasno zbog čega je taj kazneni udarac dosuđen.Utakmica je u prvom poluvremenu produžena pet minuta, pa opet pet, a mislim da se igralo sedam. Inače mi smo poveli golom Šaćera, a onda po našem mišljenju nije dosuđen jedanaesterac za nas zbog prekršaja nad Nikolom Mandićem.