Izvrsna utakmica u Jarunu. Čak sedam golova. Jarun vodio sa 1:0 i 2:1, Kurilovec sa 4:2. Odlična igra Kelave. Kurilovec tri boda iza Vinogradara. Vidak trener: Mi smo samo razvojna priča HNK Gorice

JARUN - GORICA 3:4 (1.0)

ZAGREB - Igralište u Jarunu. Gledatelja: 220. Glavni sudac: Fotivec (Špičkovina) 7. Pomoćni suci: Gamilec (Krapina) i Bedeniković (Zabok). Četvrti sudac: Sinković (Krapina). Delegatkinja: Nada Žarković (Zagreb).

Strijelci: 1:0 - Čunčić autogol (15), 1.1 - Kelava (52), 2.1 - Gadže (65), 2:2 - Slunjski (75), 2:3 - Sedlaček (77), 2:4 - Darojković autogol (81), 3:4 - Fuček (82) 11 m.

JARUN: Šimićić 6, M. Grdenić 6, Ćerdić 6, Vučemilović - Vranjić 6, Jazvić 6,5, Ačkar 7 (od 87. Tadić -), Ivančić 7, Gadže 7 (od 67. a. Martinko 6), Fuček 6,5, Hodak 6 (od 76. Herceg -), Darojković 6. Trener Damir Biškup 6.

KURILOVEC: Bogović 6, T. Grdenić 6 (od 46. Čurek 7), Rajić 7, Čunćić 7, Karabatić 6 (od 46. Humeljak 7), Šarić 7, Mandura 7, Matoš 7,5, Sedlaček 7 (od 78. Sudar 6,5), Kelava 8, Slunjski 7. Trener Vidak 7,5.

Ocjena utakmice: 7,5.
Igrač dvoboja: Kelava (Kurilovec).

Kurilovec je slavio u Jarunu, Vinogradar je izgubio u Krapini. Sada je njegova prednost na prvom mjestu tri boda. Kako je Kurilovec 6. listopada pobijedio Vinogradar u gostima čini se da je on jedini u stanju dostići Prijića i njegove.
-Nas je jako stajao poraz od Dugog Sela na našem igralištu poslije Kup utakmice s Istrom 1961 koja je poremetila naš sklad, istaknuo je trener Kurilovca Perica Vidak.
Utakmica u Jarunu bila je iznimno zanimljiva i po slijedu događaja neobična. Jarun je vodio sa 1:0 i 2:1 da bi u 81. minuti bilo 4:2 za Kurilovec. U prvom poluvremenu Kurilovec je igrao s petoricom u zadnjoj liniji.
-To je bilo zbog toga što smo u domaćoj špici očekivali Tadića i ubačene lopte. Kako je Tadić izostao u nastavku smo zaigrali s Kelavom u veznoj liniji i nešto ozlijeđenim Humeljakom u napadu, kazao je trener.
Da li to znači da ćete, ako budete prvaci, ići u kvalifikacije za Drugu HNL?
-Mi smo razvojna priča Gorice i to zavisi od kluba, objasnio je Vidak.
Domaći trener Damir Biškup je rekao kako je upozoravao na udarce iz prekida, no da su baš iz takvih primili golove. U posljednje tri utakmice Jarun je osvojio jedna bod.