Vrbovec je mogao voditi s 2:0, ali kako nije Maksimir je okrenuo susret i bio bliži pobjedi. Filip Jendriš vratar Vrbovca igrač utakmice

MAKSIMIR - VRBOVEC 0:0

ZAGREB - Stadion u Sigetu. Gledalaca: 130. Glavni sudac: Marić (Sisak) 6,5. Pomoćni suci: Jušić i Grgurić (Kutina). Četvrti sudac:Brdarević (Jazavica).

MAKSIMIR: Šušković 7, Marić 6, Jakelić 6, I. Žugaj 6, Valković 6, Kovačić 6,5, Tabaković 6, Ćibarić 6 (od 87. Kadirić -), Glasnović 6 (od 69. Ježić -), Bektaši 5,5 (od 69. Hodak -), Nakić 6. Trener Vidović 6.

VRBOVEC: F. Jendriš 7,5, Horvatić 6, Šimić 6, N. Jendriš 6, Malkoč 6, Kokot 7, Ćosić 6, Dimović 6,5, D. Colarić 6 (od 71. Dodić -), Boroša 6 (od 53. Bradić -), J. Colarić 6 (od 79. Medverec -). Trener Klarić 6.

Ocjena utakmice 6,5.
Igrač dvoboja: Filip Jendriš (Vrbovec)

Kad utakmica završi bez golova uvijek je nekako "sumnjiva". Ili je bila toliko loša da su osnovni cilj - pogoci, bili nedohvatljivi, ili je meč "dogovoren". Možda bih ostao u sumnji, jer je Vrbovec u opasnoj zoni, ali s obzirom da sam susret gledao, nemam taj dojam.
Vrbovec je u prvom poluvremenu imao dvije velike šanse preko Boroše i Dimovića i mogao je voditi s 2:0. Maksimir je igrao s puno dodira i njegovi dečki su stajali predaleko od suparnika. Baš onako kako ne treba.
-Nama je bod na gostovanju velik i nemamo za čim žaliti. Idemo iz utakmice u utakmicu i sada moramo pobijediti Zagorec, rekao je kapetan gostiju Dimović.
Maksimir se u nastavku razbudio i već poslije 12 minuta u drugom poluvremenu moglo je biti 2:0 za njega.
-Imali smo povoljnije šanse od Vrbovca, ali nismo bili dovoljno koncentrirani, komentar je trenera domaćih Vidovića.