Dugo Selo se pobjedom u Opatiji svrstalo među najuspješnije momčadi proljetnog nastavka. Osim njega po 15 bodova osvojili su Vinogradar, Trnje i Segesta. Karlo Ivančić najbolji

Dugo Selo je pobijedilo u Opatiji s 3:2, prekinulo proljetni uspješni niz Opatijaca i svrstalo se među najuspješnije momčadi poslije sedam odigranih utakmica. Po 15 bodova osvojili su Vinogradarar s gol razlikom 16:2, Trnje (14:5), Segesta (13:7) i Dugo Selo (11:7).

Dojmove iz Opatije prenio je kapetan momčadi Mamuza koji ne igra još od prvoga proljetnoga kola zbog napuknuća križnih ligamenata:

-Postavili smo se čvrsto od početka i to ja dalo ploda. Poveli smo s 1:0 preko Mamića, oni su izjednačili, a na poluvrijeme se otišlo s našim vodstvom 2:1 pogotkom Ivančevića. U nastavku je Ivančić zabio za 3:1, domaći su uspjeli smanjiti, ali smo mi izdržali i tako postali jedan od najuspješnijih sastava proljetnog nastavka. Najbolji je bio Karlo Ivančić.