Gomerac, trener Vinogradara poslije poraza u Opatiji: Rezultat je nerealan

Vinnogradar je pao u Opatiji  s 0:3 i spustio se na treće mjesto. Između Opatije i njega je Krk s sa 18 bodova, ali prvenstvo ide dalje. Opatija ide u Vrbovec, a Krk u Dugo Selo.
Ipak, malo tko se nadao ovako uvjerljivom porazu Vinogradaru u Opatiji, pitam trenera Stjepana Gomerca?
-Rezultat je neralan. Prvi gol smo primili u drugoj minuti, a druga dva u sudačkoj nadoknadi. Bila je dosta zahtjevna utakmica. I ja sam izvlačio Medića i uvodio Štuleca, ali nije išlo. Vratit ćemo mi njima na proljeće. Konačno, nemaju oni gdje igrati Drugu HNL. Bjelanović ima posjekotine na glavi i ostao je na šivanju.
Vinogradar igra u srijedu šesnaest finale kupa u Kranjčevićevoj protiv Rudeša.
Alen Matovina najbolji strijelac Opatije ovako je prokomentirao susret:
-Dao sam prvi gol već u drugoj minuti, ali sam zbog problema s leđima izašao na poluvremenu i većinu drugoga dijela nisam gledao. Prvo poluvrijeme mogli smo dobiti sa još većom razlikom.