Nevjerojatan pad koncentracije HAŠK-a od 87 do 91. minute dobili dva gola, Zagorcu puni plijen na Pešćenici

Nakon odlične predstave u srijedu na Trnju HAŠK je dočekao Zagorec i nadao se prekinuti niz loših rezultata na domaćem terenu. Sve nade u takav ishod potopio je Zagorec ranim golovima u 11' i 16' golovima Hanžića i Poljaka. Ipak neku nadu ostavlja Čulo golom u 32' za 1:2 s kojim se rezultatom otišlo na odmor.

U drugom dijelu ulaskom Zelenike u 46' i Mudradžije u 61' HAŠK preuzima dominicaju i bolja je momčad. Šugić poravnava u 69', do kraja HAŠK je imao nekoliko prilika koje nije iskoristio. Nije iskoristio niti kazneni udarac, Zelenika je pucao ravno u Ranogajca. Kada se činilo da će sve završiti podjelom bodova događa se nevjerojatan pad koncentracije mlade momčadi sa Peščenice, u 87' Smrekar postiže svoj šesnesti prvenstveni gol, a onda i Postonjski u prvoj minuti nadoknade za konačnih 2:4.