Petrol Q-MAX

Trnje pobijedilo Zelinu i pored iskazne neefikasnosti svojih napadača. Slatina odlazi u Austriju.

ZAGREB - Igralište Trnja s umjetnom travom. Gledalaca: 40.

Strijelci: 0:1 - Borovčak, 1:1 – Jurač, 2:1 Zubak

TRNJE: Kranjec, Radić, Stojkovski, Čej, Burilo, Tomšić, Cindrić, Fostač, Martinović,, Poldrugač, Čović Još su igrali: Jesenković, Babok, Vukadin, Rajkovača, Jurač, Rebernjak, Matteoni, Vicario, Špišić, Vlak, Zubak Trener: Bračun

ZELINA: Jurić Bare, Posavec, Hrupec, Mikulinec, Medverec, Pajač, Peteljak, Gomerčić, BorovčaK, Kolarić, Zurić Još su igrali. Pintar, Mačković, Rajić Trener: Pisačić

Pobjeda Trnja u pripremnoj utakmici sa Zelinom s minimalnih 2:1. Trener Bračun se odlučio da početna postava bude ona koja je igrala drugo poluvrijeme s Lukavcem ojačana s oporavljenim Martinovićem. Upravo Martinović kako mi je sam nakon svoga nastupa rekao "Djuka mogao sam se danas proslaviti" nije se iskazao efikasnošću iako se nalazio u četiri pet izglednih prigoda, jedan udarac zaustavila je stativa. Borovčak je doveo na samom početku u vodstvo Zelinu koja je na ogled s Trnjem došla s 14 igrača.
I u nastavku Trnje nije imalo sreće s realizacijom, Vlak i Špišić nisu poentirali kada su se našli sami pred odličnim vratarom Zeline Jurić Barom. Do izjednačenja Trnje je došlo preko Jurača koji je prsima ubačenu loptu na drugoj stativu ugurao u mrežu Jurić Bare. Gol za minimalnu pobjedu postigao je Zubak.
Slatina je došao dati podršku svojim Trnjanima jer od ponedjeljka će igrati u Austriji za SV Allerheiligen.