Tnje poraženo na svom terenu od Bjelovara. U prvom dijelu bilo je 0:3. Jača je momčad igrala u nastavku kada je bilo 2:0. Novi vratar Gudelj nije primio gol

NK Trnje je pobijeđeno s 2:3 (0:3) od Bjelovara na umjetnoj travi u Trnju. Bjelovar je član Treće HNL istok i u svojoj skupini je u jesenskoj polusezoni bio uspješniji od Trnja s prosjekom osvojenih bodova - 1,26 u u 15 utakmica. To mu je donijelo ne baš uspješno 11. mjesto na ljestvici. Trnje je u 17 utakmica na zapadu osvojilo 0,65 bodova po utakmici i uoči proljetne polusezone nalazi se na 16. mjestu od 18 klubova i svakako nije spokojno.
-Nisam zadovoljan pristupom u prvom poluvremenu kada smo doživjeli rezultatski (0:3) debakl, kaže trener Bračun. U drugom poluvremenu bilo je bolje.
Kada je igrala jača momčad?
-Jača momčad je igrala u nastavku. Golove su postigli Vikario i Slatina. Ali ja govorim o angažmanu kojega dečki iz prvoga dijela nisu pokazali.
Da li je nastupio i novak, vratar Gudelj?
-Branio je u drugom poluvremenu i nije primio gol.
Asistent Vidović naglašava da je Bračun već pri kraju prvoga poluvremena uveo jači sastav.
Sljedeću utakmicu Trnje igra protiv Sesveta na svom terenu u srijedu u 17,30.