HAŠK je izgubio u Rijeci od Opatije 1:4 (0:1). Zelenika ozlijedio prednji butni mišić. Opatija je jaka, ali je povela iz neuvjerljivoga kaznenoga udarca, kaže Brnas. Barišić i Brlečić nemaju pravo u prvom kolu

HAŠK je gostovao u Rijeci kod Opatije na umjetnoj travi INE. Poslije utakmice s "druge strane žice" javio  se trener Stipe Brnas:
-Izgubili smo s 1:4. Na poluvremenu je bilo 1:0 za domaće. Iako su jaki, poveli su iz neuvjerljivoga jedanaesterca. U drugom poluvremenu dobili smo tri gola za redom. djelomice i našom zaslugom. Tijekom susreta mi brojne šanse nismo iskoristili. Jedini gol za nas postigao je je Maršić.
Jeste li počeli u istom sastavu kao i protiv Marsonije?
-Na desnom beku bio je Barišić.
Zašto "čuvate" Brlečića?
-On i Barišić nemaju pravo nastupa u prvom kolu u Vrapču zbog kartona. Osim toga tijekom utakmice ozlijedio se i napadač Ivan Zelenika. Riječ je o prednjem butnom mišiću.