Dubrava Tim Kabel s Koprivnicom od 0:3 na početku do pobjede 5:3 na kraju. Šugić za Dubravu TK i Vrkić za Koprivnicu dvostruki strijelci

Dubrava je u prvoj pripremnoj utakmici s Koprivnicom koje se igrala s tri poluvremena pobijedila 5:3. U prvom poluvremenu kada su obje momčadi igrale u trenutno "najjačem" sastavu viđeno je ukupno šest golova, Koprivnica je povela s 3:0 golovima Jagarića, Mihaljevića i Vrkića, a Kovačević i Šugić s dva gola za Dubravu TK za konačnih 3:3. U drugih 45 minuta nije bilo golova. U trećih 45 minuta ove utakmice bolji su bili domaćini 2:1. Golove su postigli za Dubravu TK Brazilac Saivor i Bučić, a za goste iz Koprivnice Vrkić.

- Nemam što posebno reći. Nakon tek pet napornih treninga dao sam priliku tridesetorici igrača u zanimljivoj utakmici u ovoj fazi priprema. Sigurno ćemo napraviti dobru ekipu do početka prvenstva, izvještava nas Igor Cvitanović.