Špansko - Ponikve 0:3, Lučko - Jarun 1:1, Trnje - Samobor 2:0. Štimac Ponikve: Prve tri igramo doma. I s Orijentom. Ovo će biti moja polusezona. Muhar zaigrao za Trnje. Nujić: Knez zabio, Vukadin nije s 11 m. U subotu u Zadru

Ponikve su pobijedile u Španskom domaćina s 3:0 (3:0) golovima Štimca, Markušića i Zubčića.
-U prvom poluvremenu igrali su bolji sastavi, ističe vratar Ponikvi Antonio Orlović.
-Nadamo se dobroj formi i uspješnom nastavku prvenstva jer prve tri utakmice igramo na našem terenu, kaže strijelac prvog pogotka za Ponikve Grga Štimac.
U drugom kolu dočekujete Krk, a u trećem glavnog aspiranta za Drugu HNL Orijent 1919?
-U prvom nam dolazi Vrbovec tako da će sve to biti velike obveze i velika iskušenja. Posebice nas inspirira susret s Orijentom.
Onako kako ste nedavno najavili, ovo bi trebala biti Vaša polusezona i Vaše osobne kvalifikacije za viši rang?
-Da tako je i najbitnije je da me ne prate ozljede.
Trnje je pobijedilo Samobor s 2:0 (0:0), a oba pogotka postigao je Knez, od kojih jednog s 11 m.
-Još smo imali jedan kazneni udarac. Vukadin nije zabio. Muhar je igrao i bit će pojačanje. U subotu igramo u Zadru, najavljuje tehniko Nujić.
Lučko i Jarun odigrali su 1:1 (1:0).
-Igrali smo s puno juniora jer mnogi prvotimci rade, objašnjava tajnik Medan.