Međimurje i Zagorec otvorili 1. Memorijalni turnir Drago Parać

MEĐIMURJE – ZAGOREC 2:0 (0:0)

Igralište: SRC Grana Klaka, Strijelci: 1:0 Jan Marcijuš 46 2:0 Karlo Malenović 80

MEĐIMURJE: Galaši, Munivrana, Brcković, Pajić, Režić, Hranilović, Tkalčić, Novosel, Žanjko, Patafta, Marcijuš (još su igrali: Nemec, Ptiček, Branilović, Jakšić, Trojak, Ruliš, Malenović, Pušić). Trener: M.Dovečer

ZAGOREC: Vinceljak, Sambol, Konjić, Sedak, Smrekar, Boronjak, Turniški, Kovačić, Poljak, Landripet, Marjanović (još su igrali: Babić, Vincelj, Pavić, Ferček). Trener: K.Mitrečić

Međimurje i Zagorec otvorili su 1. memorijalni turnir "Drago Parać". Zanimljiva je bila predstava Zagoraca i Međimuraca, u prvom poluvremenu Međimurje je imalo posjed, ali nisu stvorili niti jednu izglednu priliku, dok je Zagorec imao dvije i da je Smrekar zabio što inače u takvim prilikama čini pitanje je u kojem bi smjeru utakmicu odveo. Odmah u početku drugog poluvremena Marcijuš postiže gol, kako je utakmica odmicala do izražaja dolazi bolja fizička pripremljenost Međimurja, a potvrdu pobjede zaključuje Malenović u 80 minuti.