Velika predstava u Jarunu, pravi gradski derbi, Konjević izašao u krvi, Kožić isključen. Nujić: Da nije bilo krvi ne bi ga sudac isključio. Tadić: Jarun je među pet najboljih. Brčić i Džaja izabrali Šimića za igrača utakmice

JARUN - TRNJE 2:1 (0:1)

ZAGREB - Igralište Jaruna. Gledalaca: 210. Glavni sudac: Firm (Zagreb) 7.  Pomoćni suci: Maloča i Rašić (Zagreb) Četvrti sudac: Slišković (Zagreb). Delegat: Mlakar (Zagreb).

Strijelci: 1:0 - Kožić (45) 11 m, 1:1 - Đurić (54, 2:1 - Vučemilović- Vranjić (88).

JARUN: Vojnić 7, Šimić 8, Pavičić 7, Puntarić 6,5 (od 54. Šoša 7), Vučemilović-Vranjić 7, Sudec 7, Antonio Martinko 6,5, Konjević 7 (od 52. Zefkić 6,5), Ačkar 6 (od  52. Đurić 7). Hercigon ja 6,5. Tadić 7. Trener Lovrić 7, 5.

TRNJE: Gudelj 6, Jerbić 6, Radić 5,5, Marić 6, Kim 5,5, Rilov 6,5, Kožić 6, Muhar 7, Milekinušić 7, Knez 7 (od 68. Abramović -), Martinović 6 (od 85. Hasan -). Trener Bračun 6.

Ocjena utakmice: 7,5.
Igrač dvoboja: Šimić (Jarun).
Isključen Kožić (Trnje) u 60. minuti

Bilo je to pravo nogometno uživanje. Trećeligaška utakmica u kojoj je doživljeno sve što uzbuđuje: borbenost, neizvjesnost, preokret, krv, isključenje...
Trnje je poslije prvog poluvremena vodilo. Matija Malekinušić je igrao izvanredno. Njegovi prodori izluđivali su lijevog beka Jaruna Vučemilović-Vranjića do mjere da mu je sudac trebao pokazati drugi žuti karton, ali nije.  Na kraju se Frane Vranjić promaknuo u presuditelja. U 88. minuti donio je pobjedu domaćinima.
Ključeve Trnja držao je Martinović koji nije zabio dvije velike šanse. Jarun je drugo poluvrijeme odigrao fantastično borbeno. Utakmicu je pretvorio u pravu dramu. U 60. minuti isključen je gostujući Kožić.  Domaćem Konjeviću iz nosa je potekla krv. Govorilo se o prijelomu.
-Da nije bilo krvi ne bi sudac našeg isključio, bilo je mišljenje Marka Nujića, "tehnika" Trnja.
Jarun je s brojčanom prednošću krenuo silovito. Trener Lovrić je znalački mijenjao i uveo Antonija Đurića.  Ubrzo po ulasku Đurić je izjednačio. Stoper Trnja Radić nije uspio dobro nadomjestiti, zbog žutih kartona, pauzirajućeg kapetana Vukadina.
Pri samom kraju se dogodilo nešto nevjerojatno. Dotad najlošiji igrač, lijevi bek, zabio je za pobjedu i domaće doveo do vrhunca radosti.
Pobjeda je tim slađa jer zbog ozljeda, pete odnosno rebra, nisu igrali ponajbolji Brčić i Džaja.  Obojica su bili na utakmici i mi nismo mogli zamisliti bolje konsultante oko izbora igrača utakmice.
-Najbolji je bio desni bek Hrvoje Šimić, sasvim određeno je tvrdio Brčić, a s njime se suglasio Džaja.