Trnje je pobijedilo kad se činilo da više nema šanse. Marić je potvrdio visoku razinu. Bračun: Ovo će biti malo za Kurilovec. Poljak je u 36. godini popustio i Zagorec više ne igra dobro kao prije. Ostao je Smrekar koji treba olakšati!

TRNJE - ZAGOREC 3:1 (1:0)

ZAGREB - Igralište u Trnju. Gledalaca: 120. Glavni sudac: Marinčević (Mićevec) 6,5. Pomoćni suci: Kupres (Samobor) i Vitez (Kobilić). Četvrti sudac: Jerbić (Velika Gorica). Delegat: Tonetti (Plomion).

Strijelci: 1:0 - Martinović (23), 1:1 - Smrekar (83) 11 m, 2:1 - Marić (85), 3:1 - Abramović (88).

TRNJE: Gudelj 7, Jerbić 6, Marić 7,5, Vukadin 6, Franić 6 (od 88. Agatić -), Muhar 6,5, Hasan 6 (od 84. Rilov -), Kožić 7. Malekinušić 7, Abramović 7, Martinović 7 (od 90. Gilja -). Trener Bračun 7.
ZAGOREC: Vinceljak 6, Landripet 6, Sambol 5,5 Perić 5,5, Puklin 5,5, Poljak 5,5, Majcenić 6, Hoić 6 (od 74. Boronjek 5,5),  Postonjski 6,  Kanceljak 6 (od 74. Marjanović 5,5),  Smrekar 7.
Trener Mitrečić 6.

Ocjena utakmice: 6.
Igrač utakmice: Marić (Trnje).

Sve što je valjalo događalo se od 83. minute kada je Smrekar izjednačio s bijele točke. Prije toga bile su samo dvije situacije za pamćenje: Martinovićv gol  za 1:0 i Vinceljkokov obranjeni šut koji je sa 11 m pucao Vukadin.  Bilo je borbeno s obje strane, ali sporo i neprecizno. Nije se moglo uživati u gledanju.
Kada je Zagorec izjednačio, poslije bolje igre u nastavku i neiskorištenog kaznenog udarca Trnja, činilo se kako se domaći više ne mogu vratiti na pobjedonosni kolosijek. A onda se to ipak dogodilo. Marić, stoper koji u ovom prvenstvu igra odlično, nadskočio je kolegu  iste uloge u suparničkom sastavu i donio 2:1. Dvije minute kasnije Abramović je pucao i lopta ušla u gol pokraj nekoncentriranog Vinceljaka. Tako je Zagorec pao kad je najmanje očekivao.