Vinogradar s kompletnim Interom 0:0. Ferenčina: Imali četiri zicera, a bez Ljubojevića. Toplak: Bili su bliže golovima. Kustošija protiv juniora Lokomotive 2:1. Predsjednik Babić: Da u Novigradu igra I. Đurđek šanse samo minimalne za domaće

Trener Vinogradara Roy Ferenčina vrlo je zadovoljan utakmicom bez golova u Mladini protiv u prvom poluvremenu kompletnog prvoligaša Intera:
-Imali smo četiri zicera, a bez njaboljeg strijelca Ljubojevića. On je nešto izlijeđen, ali će biti ubrzo spreman.
Došao vam je donedavno Segestin, pa mjesec dana Interov Prša. Hoći li biti pojačanje?
-Koliko vidim bit će, i te kakvo. Igrat će na poziciji prednjeg veznog.
Trner Intera Toplak kazao je:
U prvom poluvremenu igrali smo u kompletnom sastavu. Vinogradar je jak i bio je bliže golu. Izveo sam kompletnu momčad jer sam smatrao da je bolje odigrati nego trenirati.
Kustošija je u Brdovcu svladala prvi sastav juniora Lokomoltive s 2:1 (0.1). Oba gola za Kustošiju dao je Ivan Đurđek.
-Ovo je bila naša najslabija pripremna utakmica. Dečki su jako umorni, konstatirao je predsjednik Vladimir Babić. Oba gola zabio je i bio najbolji igrač Ivan Đurđek, ali on zbog kazne, na žalost, neće igrati ni u pretkolu Kupa u utorak u Novigradu ni u prvom kolu protiv Krka u Kustošiji. Da on igra u Novigradu šanse domaćina bile bi samo pet posto veće od naših.