Dragan Juranović iz slobodnog udarca s oko 20 m donio pobjedu Dubravi i pokazao visoku klasu. Jurčec trener Kustošije: Još nismo zreli

DUBRAVA TIM KABEL - KUSTOŠIJA 2:1 (0:1)

ZAGREB - Igralište Dubrave. Gledatelja: 150. Glavni sudac: Jeleč (Zaprešić) 6,5.. Pomoćni suci: Brezić i Varga (Zagreb). Četvrti sudac: Cikojević (Samobor).

Strijelci: 0:1 - Marić, autogol (44), 1:1 - D. Juranović (53), 2:1 - D. Juranović (90+2)

DUBRAVA TIM KABEL: Kakša 6,5, Kelemen 6,5, Marić 6, Hezler 6,5, Mioković 6,5, El-Saleh 6,5, Vozetić 6 (od 77. Kolak .), Abramović 6,5 Krajina 6 (od 60. Berišić -), Baučić 7, D. Juranović 8. Trener Matić 7.

KUSTOŠIJA: N. Đurđek 6, Mihelčić 6, Pavković 6, Pavliš 6, Deak 6, Meštrović 5,5 (od 86. Močilac -), Šušković 6,5, I. Horvat 6, Lovrić 6 (od 64. T. Horvat -), Borac 6 (od 64. Vragolović -), I. Đurđek 6. Trener Jurčec 6.

Ocjena utakmice: 6,5.
Igrač dvoboja: D. Juranović (Dubrava Tim kabel)

Dubrava Tim kabel je pobijedila u drugoj minuti sudačke nadoknade, drugim pogotkom i to iz slobodnog udarca s oko 20 m danas izvrsnog Dragana Juranovića koji hvata prošlosezonsku formu kada je bio drugi strijelac lige. Domaći su odigrali odlično drugo poluvrijeme s nizom opasnih akcija i teških udaraca.
Sjedio sam u neposrednoj blizini predsjednika Dubrave Tim kabela Roke Ivanovića i u prvom poluvremenu primijetio da Roko nije tako glasan kao inače. Ali sam ga na poluvremenu zamolio za izjavu računajući na neku posebnost kakvima je on sklon.
-Ništa od igre i borbenosti, moji čekaju da se vrlo dobri gosti sami predaju, a to neće ići, ljutio se predsjednik.
Nije bilo bombastično, ali je zvučalo realno.
I doista, Kustošija je djelovala opasnije, premda je to u biti bio sudar dvaju vrlo jakih napada. S jedne strane Dragan Juranović, Baučić, Krajina i Abramović, a s druge I. Đurđek, Borac, I. Horvat i Lovrić kojima se dodavao Šušković. Ali golova nije bilo, baš kao na tekućoj traci - kako bi se to očekivalo - vjerojatno više zahvaljujući nepreciznosti, nego izvanrednoj igri zadnjih linija. No, to je i vječno pitanje. Jesu li ovi bilo loši zato što su drugi bili bolji, ili obrnuto. Uglavnom bila je to zanimljiva predstava sa sretnim svršetkom za domaće.
-Što se nas tiče mi još nismo zreli. Tek će se vidjeti tko može igrati treću ligu, zaključio je trener Kustošije Jurčec,