Brezovica uzela skalp lideru Šparti Elektri i pobjegla sa začelja. Jurića dvostrukog strijelca zamijenio Klarić pa i on dvaput poentirao.

BREZOVICA – ŠPARTA ELEKTRA 4:0 (2:0)

BREZOVICAIgralište u Brezovici Gledalaca: 100. Glavni sudac: Bertol (Zagreb) . Pomoćni suci: Golub (Zagreb) i Vlaisavljević (Zagreb). Delegat: Šobota(Zagreb).

Strijelci: 1:0 - Jurić (17), 2:0 - Jurić(21), 3:0 - Klarić (85), 4:0 - Klarić (90+1)

BREZOVICA: Šimičić, Knežević, Đuričić, Brčić (od 79 Šgrgalić), Gorski, Zirdum, Jurić (od 82 Klarić), Nimčević, Kulašević (od 60 Fabijanec), Rade, Kršlak (od 70 Grgić) Trener: Pustak

ŠPARTA ELEKTRA:Kezerić,Šteko, Djedović, Zanić (od68 Jantoljak), Lukić (od 46 Taritaš), Kutleša, Lasić, Skoko, Kramarić (od 59 Srpak), Galić (od 54 Lučić), Relota (od 87 Kinčić) Trener: Orehovec

Na praznik rada Brezovica posljednja na tablici 1. zagrebačke lige dočekala je prvu Špartu Elektru pred stotinjak gledatelja. Grah se kuhao kao što je to bilo diljem lijepe naše, a Brezovica je pokazala odličnu igru i potpuno nadigrala lidera pogotovo u prvom dijelu. Jurić s dva gola u 3 minute donosi prednost za veselje domaćim navijačima. Šparta Elektra u nastavku preuzima inicijativu, u 77 minuti propušta priliku iz kaznenog udarca s 11 m. Dvostrukog strijelca Jurića trener Pustak u 85' mijenja s Klarićem koji odmah postiže gol za 3.0, a u sudačkoj nadoknadi i drugi za konačnih 4:0.