HEP - Najniže cijene električne energije za kućanstva! Korisničke aplikacije i druge pogodnosti.

Šmekerski gol Havojića. Kuljanac dao priliku igračima na provjeri, većina podbacila.

KUSTOŠIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC 3:0 (1:0)

Igralište sa umjetnom travom Klaka. Suci: Goran Pečarić glavni, Dejan Vuković 1. pomoćni i Dario Kolarević 2. pomoćni

Strijelci: 1:0 - Vukelić, 2:0 - Ivanković, 3:0 - Havojić

KUSTOŠIJA: Ššković, Igundžić, Šimunić, Plantak, Brodić, Šlogar, Ljubanović, Vukelić, Turković, Šušković-Jakopec, Ivanković, još su igrali: Klemenčić, Vištica, Barada, Kevrić, Đaković, Bilić, Nasry, Regvar, Šestan, Matteoni, Košćak, Špoljarić, Havojić

Trener: Ivan Landeka

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Šubarić, Majstorović, Ernest, Giljanović, Bubnjar, Gilja, Itrak, Salihu, Budić, Skansi, Vlaičić, još su igrali: Marić, Rubić, Zoungrana, Tomašević, Seth, Viduka, Oreč, Valentić, Pasariček, Perić, Burić

Trener: Miroslav Kuljanac

Miroslav Kuljanac trener Hrvatskog dragovoljca suprotstavio je sastav u kojem su većinom bili igrači na provjeri, dok je Ivan Landeka sastavio momčad za prvo poluvrijeme od onih na koje najviše računa u nastavku prvenstva. Potpuna dominacija Kustošije u prvom poluvremenu rezultirala je vodstvom golom Vukelića, a poništen je Brodićev zbog zaleđa. Dominacija i pritisak Kustošije i nakon odmora donio joj je kazneni udarac koji je izveo Brodić kojeg je Marić obranio tako što je loptu odbio ponovo do Brodića kojem je i drugi udarac zaustavio i prometnuo se u najzaslužnijeg zbog minimalnog vodstva Kustošije. Da slava kratko traje Mariću je ubrzo pokazao Ivanković udarcem s ruba šesnaesterca kojim pogađa stativu, a nespretnost Marića zaslužna je što lopta završava u mreži.

Najljepši trenutak utakmice je gol iskusnog Havojića koji s lijeve strane šmekerski gađa suprotni kut vratara Marića za kako se pokazalo konačni rezultat 3:0.