HEP - Najniže cijene električne energije za kućanstva! Korisničke aplikacije i druge pogodnosti.

Trnje - Mladost Petrinja 4:1. Prvo poluvrijeme potpuno u znaku Bračunovih igrača. Tri gola Malekinušića. Trnje još bez Martinovića. U srijedu stiže Samobor. Pužin trener Mladosti: Da nam je igrao Bezić 26-godišnji stoper ništa od ovog ne bismo primili.

TRNJE - MLADOST PETRINJA 4:1 (4:0)

ZAGREB - Igralište Trnja s umjetnom travom. Gledalaca: 30. Suci: A. Čulina, Radić i T. Čulina.

Strijelci: 1:0 - Malekinušić (5), 4:1 - Malekinušić (41), 3:0 - Malekinušić (43), 4:0 - Kožić (45), 4:1 - Jambrić (70).

TRNJE: Gudelj, Jerbić, Marić, Vukadin, Kim, Rilov, Vikario, Kožić, Malekinušić, Knez, Šlogar (Fejzić, Franić, Abramović, Bušković, Jurčić, Gilja, Marušić, Gašparić, Memeti, Lenz, Jukić). Trener Bračun.

MLADOST PETRINJA: Moštak, Horvatin, Drljača, dolovčaka, Špišić, Matić, Cerjak, jambrić, Hrnčević , Benović (Kovačević, Pajić, Dabro, Papić, Krmpotić). Trener Pužin.

Bilo je malo neobično da dugoplasirana u četvrtoj ligi, Mladost iz Petrinje u prvom poluvremenu dobije četiti komada od dobrog, ali ipak nekompletnog Trnja. Trener gostiju Franjo Pužin dao je sljedeće objašnjenje:
-Igrali smo s osmoricom mladih, pez petorice ponajboljih i trojice najboljih. Da je igrao naš najbolji, 26-godišnji stoper Mihael Bezić, mi vjerojatno ne bismo primili ni jedan od ova četiri gola.
Pa zašto nisu svi ti igrali?
-Neki su ozlijeđeni, neki rade, a i tek smo počeli pripreme. Ja želim odmah igrati s jačima od nas. Danas je to Trnje, a u subotu će to biti gostovanje u Španskom.
Jeste li jako nezadovoljni?
-Ja uopće nisam nezadovoljan. Drugo poluvrijeme, i ovakvi, dobili smo s 1:0, istaknuo je Pužin.
Iako se očekivao Martinović on u ponedjeljak ide na zadnji pogled poslije kojeg bi trebao početi punom mjerom.
Tako kaže tim menađer Marko Nujić.
Trener Bračun nije mogao računati ni na lakše ozlijeđene Špišića i Radića.
-Prvim poluvremenom sam donekle zadovoljan, posebice Malekinušićem i Kožićem, komentirao je Bračun.
Bračun je bio škrt možda i pod dojmom drugog poluvremena u kojem je igrala posve nova 11-orica.
Ali bilo bi nepravedno prešutjeti izvanredno efikasnu igru 19-godišnjeg Matije Malekinušića, svojedobno juniora Dinama, koji se razvija u nezaobilazno istaknutog napadača.