Peti prvenstveni gol Mudrinskog u 3 minuti i neiskorišteni kazneni udarac ostavio Šibenčane bez bodova.

GORICA -ŠIBENIK 3:2 (1:0)

VELIKA GORICA - Gradski stadion.  Bez gledatelja. Glavni sudac: Vučković (Zagreb). Pomoćni suci: Modrić (Zagreb) i Pušić (Zagreb). Četvrti sudac: Čuljak (Zagreb). Delegat: Ilijašev (Beli Manastir). Kontrolor suđenja: Šupraha (Zadar) VAR: Bel (Osijek). AVAR: Grgić (Osijek)

Strijelci: 1:0 - Mudrinski (3), 2-0 - Lovrić (67) 3-0 - Babec (74), 3-1 - Rak Nikola (87), 3:2 - Anočić 90+4

GORICA: Kahlina, Doka, Steenvoorden (od 66 Moro), Krizmanić, Čabraja, Babec, Čanađija (od 62 Kalik), Suk (od 62 Špikić), Mitrović (od 81 Golbickias), Lovrić, Mudrinski (od 46 Dvorneković)

Trener: Dambrauskas Valdas

ŠIBENIK: Labrović, Pajić, Pandža, Bilić, Anočić, Čurić (od 79 Rak Niko), Bulat, Sahiti (od 69 Kvesić), Rak, Prince (od 90 Laća), Jurić (od 69 Celić)

Trener: Rendulić Krunoslav

Mudrinski nastavlja svoj golgeterski niz, Šibeniku je zabio u trećoj minuti peti prvenstveni gol nakon kojeg su se gosti dugo oporavljali. Tek pod kraj prvoga dijela Šibenik se oporavio od šoka ranog vodstva i sabio Goricu na njenu polovinu. U jednom naletu gostiju Čabraju u 45 minuti lopta pogađa u ruku, a udarac Bulata s bijele točke Kahlina brani tako što ju je kratko odbio do Princea najboljeg Šibenikov igrača na današnjoj utakmici koji je snažno potegnuo, Kahlina je i njegov udarac obranio.

Šibenik je bolje otvorio drugo poluvrijeme, pokušavao je poravnati opet se većinom igralo na polovini Gorice. Lovrić u jeku pritiska Šibenika primio je jednu loptu bliže centru nego golu Šibenika, sjurio se prema golu Labrovića is ruba šesnaesterca preciznim udarcem pogađa njegovu mrežu. Nakon primljenog gola igra Šibenika pada, a Babac iz jedne gužve povećava na 3:0. Dvojilo se je li strijelac Babec ili je autogol Pandže, službeno strijelac je Babec. Gorica se nakon vodstva opustila što ju je skoro koštalo bodova, Šibenik je zabio do kraja utakmice dva gola, Nikola Rak bio je strijelac u 87', a Anočić 90+4 za konačnih 3:2.

HEP - Najniže cijene električne energije za kućanstva! Korisničke aplikacije i druge pogodnosti.