HEP

Trnje u finišu slomilo Ponikve, Ceraj lobom glavom u rašlje i dvije kontre poništile dobar dojam koje su zeleni iz Stenjevca ostavili u prvom poluvremenu

TRNJE - PONIKVE  3:1 (0:0)

ZAGREB - Igralište TRNJE. Bez gledatelja. Glavni sudac: Spudić( Ivanić Grad). Pomoćni suci: Vitez (Kobilić) i Mužar (Velika Gorica). Četvrti sudac: Kokot (Vrbovec). Delegat: Solomon (Sisak).
Strijelci: 1:0 - Ceraj  59', 2:0 - Marelja 79', 2:1 - Azizi  87' 3:1 - Gašparac 89'

TRNJE: Gudelj, Filipović (od 85 Brkić), Džijan, Guja, Ceraj, Ribić, Darojković (od 66 Gašparac), Svetić (od 46 Marelja), Mandić, Pavlek (od 77 Bogović), Kćira (od 85 Soldo).
Trener: Vidović.

PONIKVE: Orlović, Brcko (od 62 Cvitanović), Štimac, Kahlina (od 78 Mioč), Lojber 8od 78 Budić), Banović, Bartolić, Perišić (od 44 Bakarić), Miklečić, Levec (od 49 Azizi) Bagarić.
Trener: Pipinić

Ponikve su se odlučnim gardom postavile na Trnju i odigrale dobro u prvom poluvremenu koje je obilovalo s dosta čvrstih duela i prekida, a završilo je bez golova. Guja je već svladao Orlovića ali lopta je par centimetara prošla s vanjske strane lijeve stative.
Poslije odmora gledali smo sve viđeno iz prvog dijela sve do 59 minute kada s ruba šesnaesterca Ceraj glavom lobira Orlovića i još k tome lopta odlazi u same rašlje.
Nakon vodećeg gola Trnje se nesvjesno uvlači u svoju trećinu terena, a Ponikve u nastojanju poravnanja troše snagu . Kada utakmica ulazi u energetski deficit s obje strane i baš tada je sijevnula kontra plavih koju Marelja završava golom. Ponikve i pored zaostatka od dva gola pritišću, opsjedaju gol Gudelja, sijevnula je i vratnica, a na koncu tri minute prije isteka devedeset minuta Azizi smanjuje i stvara nadu za uzeti bod na gostovanju koju dvije minute kasnije pokapa Gašparac golom iz brze kontre za konačnih 3:1.
HEP - Najniže cijene električne energije za kućanstva! Korisničke aplikacije i druge pogodnosti.