
SESVETE - KUSTOŠIJA 0:0
Sesvete: Stadion Sv Josip radnik. Bez gledatelja
Sudac: Burilo (Osijek) Pomoćni suci: Pejić (Vukovar) i Vidak (Osijek) 4. Sudac: Kurbaša (Bizovac)
Delegat: Mladina (Zagreb)
SESVETE: Mikulić, Sabljo, Kastrati (od 78 Hlevnjak), Komorski, Sunagić (od 73 Montano), Kožić, Geljić, Topić (od 73 Zenko), Majić, Večerić, Vujanić
Trener: Dino Babić
KUSTOŠIJA: Šušsković, Lagundžić, Šimunić, Brodić (od 90+3 Pavković), Šlogar, Ljubanović, Vukelić (od 85 Havojić), Šušković Jakopec, Ivanković, Turković, Matteoni (od 62 Plantak)
Trener: Ivica Landeka
U nastavku prvenstva 2.HNL u Sesvete je stigla Kustošija na suncem okupano igralište, bilo je dosta hladno i na mjestima opasno zaleđen travnjak nakon nedavne kiše. Na tribini bez gledatelja osim malobrojnih službenih osoba nisu baš najidealniji uvjeti za nogometni užitak. Sesvete su od prve minute utakmice nametnule svoj ritam i preuzele posjed i inicijativu, ali bez neke izrađene akcije iz koje bi ugrozile mrežu Šuškovića. Pored dominacije domaćina nekako im je napad djelovao jalovo i osim jednog lukavog udarca Geljića koji otišao pored vrata ništa značajnije nismo vidjeli. Kustošija je dobro odolijevala nastojanjima Sesveta, ali je djelovala nepovezano, a njezin najzapaženiji pojedinac u tom dijelu bio je Ivanković. Na odmor se otišlo bez golova, a u nastavku gledali smo reprizu iz prvih 45 minuta. Trener Landeka u 63' uvodi Plantaka umjesto Matteonija i njegovim ulaskom odnos snaga na terenu mijenja se u korist Kustošije. Plantak je iz sredine povezao redove gostiju koji preuzimaju posjed i inicijativu, ali s jalovim napadom, kao da se preslikala dotadašnja igra suparnika. Na kraju podjela bodova je najrealniji rezultat s kojim je Kustošija zadovoljnija jer s gostovanja odnosi veliki bod.