MALMӦ – DINAMO 1:1 (1:0).
MALMӦ – Stadion Eleda. Glavni sudac: Delajod 6,5 (Francuska). Pomoćni suci: Finjean i Evrard. Četvrti sudac: Leonard. VAR: Dechepy i Rainville. (svi Francuska).
MALMӦ: Ellborg 6,5 – Larsen 6,5 (od 82' Vecchia /), Jansson 6,5 , Rosler 6, Busanello 6 – Lewicki 7,5 (od 90'+3' Đurić /), Rosengrne 6,5 – Bolin 6, Busuladžić 6, Hakšabanović 6 (od 69' Skogmar) – Ekong 6 (od 82' Ali /) . Trener Mravac: 6,5.
DINAMO: Nevistić 6 – Valinčić 6,5 , Dominguez 6,5 , McKenna 6, Goda 6 – Ljubičić 5,5 (od 77' Vidović /), Mišić 6,5 , Zajc 6 (od 61' Stojković 6,5) – Lisica 5,5 (od 77' Bakrar 6,5), Beljo 6 (od 61' Kulenović 5,5), Hoxha 6 (od 85' Varela 7). Trener Kovačević: 6,5.
Strijelci: 1:0 Lewicki (45'+1'), 1:1 Varela (90').
Igrač dvoboja: Lewicki (Malmӧ)
Ocjena utakmice: 6,5.
Dinamo je u zadnjim minutama stigao do fenomenalnog boda na samom jugu Švedske.
Plavi su u sraz ušli vrlo dobro, kontrolirali utakmicu, imali opasnije šanse, no prema kraju prvog poluvremena koncentracija je padala pa je tako i iz posljednje akcije pao i pogodak. Lewicki je imao dosta sreće s obzirom da su i McKenna i Nevistić loše i nespretno reagirali.
U drugom dijelu Dinamo je nastavio još više stiskati, Malmӧ je bio povučen na tridesetak metara od svojih vrata doduše svojevoljno. Plan je očito bio ograničiti Dinamo na bokove gdje su krilni napadači bili duplirani i bez mnogo opcija. Uz sporo kruženje lopte Dinama domaći su uspješno odolijevali, međutim kao i na kraju prvog dijela ista situacija na istoj strani terena. Stojković je sjajnom loptom uposlio Bakrara koji se odvojio od svoga čuvara i našao u četiri oka s Ellborgom te ga majstorski laganim potkopavanjem prebacio. Pogodak je na kraju postigao i potvrdio Varela za Dinamovih sedam bodova u tri utakmice.
Dinamo je pokazao kako se muči s niskim blokom i nema konkretnih rješenja u takvim situacijama, ali najvažnije je da se provuklo bez poraza iako su Plavi mnogo kvalitetnija momčad od Malmӧa.