Jarun s puno novaka pobijedio Dinamove juniore. Luetić, Rusnak, Mateus, Križanović i Maloča daju nadu. Alghoul najbolji. U subotu protiv Opatije
Featured

Jarun s puno novaka pobijedio Dinamove juniore. Luetić, Rusnak, Mateus, Križanović i Maloča daju nadu. Alghoul najbolji. U subotu protiv Opatije

JARUN - DINAMO JUN. 1:0 (0:0)

ZAGREB - Stadion u Jarunu. Gledatelja oko 100. Glavni sudac: Krizmanić. Pomoćni: Leko i Ana Kederov.

Strijelac: 1:0 - Rusnak (57).

JARUN prvo poluvrijeme: Križanović, Grdenić, Balen, Mateus, Mačković, Piplica, Dunić, Alghoul, Luetić, Matijević, Rusnak.

Drugo poluvrijeme: Pršlja, Bužić, Hodak, Maloča, Mamić, Jug, Carl, Lozić, Čilić, Miljak, Peneu, Borjan, Ivankić.
Trener Vodanović.

DINAMO juniori, prvo poluvrijeme: Žnuderl, Mikić, Zebić, Škojc, Landeka, Radoš, Božkov, Baković, Ćutuk, Horvat, Zulfić.

Drugo poluvrijeme: Duvnjak, Kadić, Lagančić, Radnić, Žaja, Šutalo, Šunta, Brundić, Belinho, Perković, Vlahović.
Trener Leko.

Iz Jaruna je u pauzi prvenstva otišlo deset igrača i činilo se kako će plasman u novoj sezoni biti vrlo neizvjestan. Ali na prvom pravom pokazivanju, 17 dana prije početka, Jarun je pobijedio Dinamove juniore, svog donedavnog trenera trenera Leke, sa 1:0. Jarun je pun novih igrača od kojih će neki vjerojatno biti i pojačanja u odnosu na otišle.

Novaci su jedan od najbolji strijelaca trećeg ranga Luetić iz Jadrana, poznati stoper Maloča, brazilski stoper Mateus, vratar Križanović iz Cibalie, Ukrajinac Rusnak, Mačković iz Križevaca. Pokraj dosadašnjeg igrača Alghoula, danas najboljeg, pa Matijevića i Grdenića i drugih pridošlica mogla bi se sastaviti konkurentna drugoligaška momčad.

Protiv juniora Dinama kombinacija stopera (Mateus, Mačković, Maloča) i vratara (Križanović) je bila vrlo dobra. Izgledalo je da će odlaskom Čurčije, Katalinića i Cvetka jarunski čamac dobiti golemu rupu. Ovo kako je prvo poluvrijeme odigrao visoki Brazilac Mateus jaka je najava da rupe neće biti.

U subotu u 9,30 Jarun prima Opatiju na sljedeću provjeru.

Lekini juniori se pripremaju za Ramljakov turnir, ovo nije bila uspješna proba.

Uvjeti korištenja
Korištenjem ovih stranica i njenih dijelova suglasni se s politikom zaštite podataka i uvjetima korištenja. Naše stranice ne prikupljaju osobne podatke niti omogućuje trećim stranama profiliranje i praćenja naših korisnika. Kako bi se osigurao ispravan rad ovih web-stranica, ponekad na vaše uređaje pohranjujemo male podatkovne datoteke poznate pod nazivom kolačići. Više informacija možete pronaći na linkovima niže.